Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
BBB
Dalum IF
U12 piger A/B / Træningskamp Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:00
BBB
Søhus Stige
Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
BBB/SB
Oversidder
U14 drenge Liga 6 (2010) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Næsby BK (1)
Skårup IF
U9 A dr. (15) 5:5 - 5/5 I BBB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
BBB
Næsby BK (2)
U9 A dr. (15) 5:5 - 5/5 I BBB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
O K S
Næsby BK (1)
U9 A dr. (15) 5:5 - 5/5 I BBB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Skårup IF
BBB
U9 A dr. (15) 5:5 - 5/5 I BBB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Næsby BK (2)
O K S
U9 A dr. (15) 5:5 - 5/5 I BBB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Næsby BK (1)
BBB
U9 A dr. (15) 5:5 - 5/5 I BBB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Skårup IF
Næsby BK (2)
U9 A dr. (15) 5:5 - 5/5 I BBB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
BBB
O K S
U9 A dr. (15) 5:5 - 5/5 I BBB - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
06. maj
17:00
BBB/SB
OKS
U11 dr. 8:8 M (2013) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:45
BBB
MG & BK
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
BBB/SB
Dalum IF
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:30
BBB
Langeskov IF (2)
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
BBB
Skårup IF
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
BBB/SB
Skamby/KRFK
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
BBB/SB
Kerteminde BK
U14 drenge Liga 6 (2010) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:10
BBB
Stenstrup/Kirkeby
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
17:30
BBB
OKS
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
BBB/SB
Båring/Nr Aaby
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
BBB
FC Faaborg
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:45
BBB
Marstal/Rise
Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
BBB/SB
Morud IF
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
BBB
Allesø GF
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:00
BBB
Nyborg G & IF (2)
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:00
BBB
Thurø BK af 1920
U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
BBB/SB
Aarup BK
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
BBB
FC Østfyn
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
BBB
S.f.B.
U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
BBB
Røde Stjerne
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
BBB/SB
Boldklubben Marienlyst
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
BBB/SB
Langeskov IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:00
BBB/SB
Dalum IF
U11 dr. 8:8 M (2013) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
BBB
Ringe BK
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|